Головна

Народні ігри та забави на свято Покрови

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Календарні свята й обряди українців ... 4
2. Фізичні вправи та народні ігри на свято Покрови ... 8
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Народні ігри та забави на свято Покрови"

Реферат "Народні ігри та забави на свято Покрови" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Народні ігри та забави на свято Покрови", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Науково-методичні засади впровадження КМСОНБ у вищі освітні заклади України.    Самотність. Самотність юності. Типи самотності.    Активний відпочинок.    Проблеми та перспективи розвитку легкоатлетичного спорту в Україні.    Адаптація до фізичних навантажень систем виконання рухів.    Методичні принципи формування рухових навичок у інвалідів.    Рятувальні роботи, їх зміст та сутність.    Динаміка популяцій рослин.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційна культура в системі інформаційної діяльності

Теоретичні засади дослідження інформаційної культури в системі інформаційної діяльності. Сутність категорії "інформаційна культура": методологічний аспект. Інформаційна культура як об'єкт теорії національної безпеки, державного управління, державної інформаційної політики та правознавства. Інформаційна культура та інформаційна діяльність. Культурологічні та інформаційні засади застосування Інтернету. Загальна характеристика Інтернету. Культурологічні аспекти Інтернету.