Головна

Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Радіоактивне забруднення в сільському і лісовому господарстві ... 4
2. Стан здоров'я постраждалого населення ... 4
3. Оцінка втрат економіки України, зумовлених Чорнобильською катастрофою ... 6
4. Уроки Чорнобиля. Підвищення ядерної і радіаційної безпеки ... 9
5. Забезпечення ядерної і радіаційної безпеки об'єкта "Укриття" та інших сховищ радіоактивних відходів у Зоні відчуження ... 10
6. Радіаційний моніторинг, створення системи прогнозу забруднення навколишнього середовища ... 11
7. Охорона здоров'я людей ... 13
8. Ведення сільського і лісового господарства на забрудненій радіонуклідами території ... 15
9. Розвиток законодавчої основи захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ... 16
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану"

Реферат "Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Правова охорона вод в Україні.    Диференціація, класифікація і структура персоналу підприємства. Кадрова політика і система управління персоналом підприємства.    Взаємовплив видів сучасного мистецтва.    Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського.    Суспільно-політичні рухи в західноукраїнських землях в кінці 19 - на початку 20 століття.    Валер'ян Підмогильний - майстер інтелектуально-психологічного письма.    Роль Криму в геостратегії України.    Політична культура суспiльства.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості екологічного виховання учнів різних вікових груп

Теоретичні засади дослідження особливостей екологічного виховання учнів різних вікових груп. Поняття екологічного виховання. Екологічне виховання у працях педагогів минулого. Проблеми безперервної екологічної освіти i принципи її реалізації в Україні. Організація процесу екологічного виховання учнів різних вікових груп. Основні напрямки здійснення екологічного виховання молодшого школяра. Формування екологічного мислення підлітків засобами гри в навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу. Різноманітність форм і видів екологічної діяльності школярів у позакласній роботі.