Головна

Науково-дослідна та методична робота архівних установ

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Основні напрями та форми науково-дослідної роботи архівних установ ... 4
2. Система архівної науково-технічної інформації ... 11
3. Завдання, зміст і форми методичної роботи в архівних установах ... 14
Висновки ... 22
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Науково-дослідна та методична робота архівних установ"

Реферат "Науково-дослідна та методична робота архівних установ" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Науково-дослідна та методична робота архівних установ", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Аграрна політика Центральної Ради.    Протекторат Кромвеля.    Мистецтво костюма та зачіски Візантії.    Індуктивний умовивід.    Виникнення теорії сучасної демократії.    Соціальна політика і соціальний захист населення України.    Промова державного обвинувачувача.    Соціоінженерна діяльність і прогнозування.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Емоційність лідерів старшокласників

Теоретичні аспекти вивчення характеристики емоційності лідерства у групі старшокласників. Теорії лідерства. Ранні теорії лідерства. Теорії "героїв" і "теорії рис". Теорії середовища. Особово-ситуативні теорії. Теорії взаємодії-очікування. Теорії обміну. Мотиваційні теорії. Сучасні концепції: загальні типології і типи лідерства. Емоційність і лідерство. Роль емоційних лідерів у колективі старшокласників. Емпіричне дослідження. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.