Головна

Національний архівний фонд

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Історія створення Національного архівного фонду ... 4
2. Документи Національного архівного фонду та їх реєстрація ... 6
2.1. Поняття НАФ України ... 6
2.2. Реєстрація документів НАФ ... 7
3. Структура НАФ ... 13
4. Право власності на документи НАФ ... 15
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Національний архівний фонд"

Реферат "Національний архівний фонд" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Національний архівний фонд", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати.    Радянська влада в Україні в 20-30-х рр. ХХ ст..    Міфологія в системі культурної регуляції.    Історія логіки від Аристотеля до сьогоднішнього дня.    Влада і мораль.    Сутність концепції "суспільного договору і природного права".    Суддя в кримінальному процесі.    Соціологія влади.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Емпатія в міжособистісних стосунках

Міжособистісні відносини. Методологічні проблеми дослідження зв'язку суспільних і міжособистісних відносин. Місце і природа міжособистісних відносин. Спілкування в системі міжособистісних і суспільних відносин. Роль емпатії в міжособистісних стосунках. Поняття емпатії. Гендерні особливості емпативності. Емпатія як джерело справжнього альтруїзму. Гени і емпатія. Емпіричне дослідження взаємозв'язку емпатії та типів міжособистісних стосунків. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.