Головна

Національний олімпійський комітет

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Національні олімпійські комітети (НОК) та основи їх діяльності ... 3
2. НОК у системі управління олімпійським спортом у різних країнах ... 7
2.1. Великобританія ... 7
2.2. Німеччина ... 8
2.3. Канада ... 10
2.4. Франція ... 11
2.5. Японія ... 12
2.6. Сполучені Штати Америки ... 14
2.7. Італія ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Національний олімпійський комітет"

Реферат "Національний олімпійський комітет" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Національний олімпійський комітет", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Невербальна комунікація вчителя.    Соціометричний метод дослідження малої групи.    Армрестлінг.    Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах.    Адаптація до фізичних навантажень.    Організація роботи фізіотерапевтичних кабінетів.    Соціальні небезпеки алкоголізму і тютюнопаління.    Екологізація виробництва.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційна політика в умовах глобалізації

Інформаційна політика в Україні в умовах глобалізації. Глобалізація інформаційних систем та розвиток українського суспільства. Інформаційні технології як чинник суспільних перетворень. Соціокультурні чинники розвитку інформаційної сфери в Україні. Інформаційна політика органів державної влади: напрями удосконалення. Правова політика держави в інформаційній сфері. Інформаційно-пропагандистська діяльність органів державної влади. Державна політика інформаційної безпеки: ключові напрями.