Головна

Неметалічні корисні копалини

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Сірка ... 4
2. Мінеральні солі ... 4
3. Графіт ... 6
4. Фосфатна сировина ... 6
5. Каолін ... 7
6. Будівельні матеріали ... 7
7. Ювелірне та декоративне каміння ... 9
8. Мінеральні води ... 10
Список літератури ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Неметалічні корисні копалини"

Реферат "Неметалічні корисні копалини" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Неметалічні корисні копалини", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Принципи раціонального природокористування.    Екологічний туризм.    Геній як категорія естетики романтизму.    Євген Коновалець.    Сучасне козацтво на Волині.    Внесок І. Франка в розвиток української культури.    Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ.    Політична культура сучасної української еліти.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Різноманітні художні техніки та прийоми виконання образотворчих завдань

Теоретичні засади дослідження художніх технік та прийомів виконання образотворчих завдань. Образотворче мистецтво в системі дисциплін естетичного циклу. Аналіз змісту програми образотворчого мистецтва для 1-4 класів. Проблема інтегрованого навчання образотворчому мистецтву. Практика використання художніх технік і прийомів виконання образотворчих завдань. Методика ознайомлення учнів з видами образотворчого мистецтва. Використання нетрадиційних технік на уроках образотворчого мистецтва. Методика проведення занять з образотворчого мистецтва при ознайомленні з таким видом техніки як плямографія. Методика проведення занять з образотворчого мистецтва при ознайомленні з технікою - гратографія. Методика проведення занять з образотворчого мистецтва при ознайомленні з технікою монотипія на склі. Методика проведення занять з образотворчого мистецтва при ознайомленні з технікою - монотипія "близнята".