Головна

Нетрадиційні релігії ХХ ст.

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Причини поширення неокультів, їх загальні риси ... 3
2. Характеристика окремих неорелігій ... 6
2.1. "Крішна" або Рух Харе Крішна ... 6
2.2. Церква Сайєнтології ... 9
2.3. Рух трансцендентальної медитації ... 13
2.4. Церква уніфікації ... 14
2.5. Віра багаї ... 15
Висновки ... 17
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Нетрадиційні релігії ХХ ст."

Реферат "Нетрадиційні релігії ХХ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Нетрадиційні релігії ХХ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціологія влади.    Філософія Л. Фейєрбаха.    медицини - найкраща професія у світі.    Право на освіту за кордоном.    Як впливають на захисні реакції людини типи темпераменту.    Гімнастика як олімпійський вид спорту.    Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни).    Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Internet як джерело оперативної інформації

Джерела оперативної інформації. Поняття оперативної інформації. Способи та засоби одержання оперативної інформації. Класифікація джерел інформації. Друковані видання як джерело інформації. Електронні джерела інформації. Правовий статус Інтернет-ЗМІ в Україні: проблеми, перспективи врегулювання. Internet як інформаційний чинник. Internet як засіб формування інформаційної культури. Позитивні впливи Інтернет на гуманітарну безпеку українського суспільства. Негативні впливи Інтернет на гуманітарну безпеку українського суспільства. Наслідки впливу Інтернету на суспільство.