Головна

Обдаровані діти

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Діагностика дитячої обдарованості як проблема соціальна педагогіка та психології ... 4
2. Методичні рекомендації та тести психолого-педагогічного обстеження дітей з підвищеним рівнем здібностей ... 16
3. Розвиток обдарованості школярів (на прикладі досвіду Донеччини) ... 25
Висновки ... 30
Література ... 32
Додатки ... 34

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Обдаровані діти"

Реферат "Обдаровані діти" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Обдаровані діти", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Роль цивільної оборони у надзвичайних ситуаціях.    Абетка виживання при повені.    Метод атомно-абсорбційноспектрального методу аналізу аерозолів концентрації пилу.    Демографічні передумови розміщення продуктивних сил.    Інформаційні ресурси управління.    Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії.    Стан сільського господарства України на початку 90-х років 20 ст..    Юлій Цезар - імператор і письменник.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вивчення творчості Ліни Костенко

Вивчення біографії Ліни Костенко. Основні методичні засади вивчення біографії письменника на уроці української літератури. Вивчення біографії Ліни Костенко (урок 1). Вивчення творчості Ліни Костенко (5 год.). Провідні мотиви лірики Ліни Костенко (урок 2). Біблійні мотиви у творчості Ліни Костенко. Ліро-епічні поезії у творчому доробку (урок 3). Історія написання й видання та художня цінність історичного роману у віршах "Маруся Чурай" (урок 4-5).