Головна

Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Етіологія, патогенез ... 4
2. Симптоми, протікання, лікування, профілактика ... 9
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики"

Реферат "Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Фізичні вправи під час вагітності.    Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі.    Екологічні проблеми України.    Київ. Сучасне місто. Столиця України.    Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини.    Хімічне забруднення атмосфери і його вплив на людину, рослинний і тваринний світ.    Туризм у зоні Шацьких озер.    Функції української держави в інформаційній сфері.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціально-економічний розвиток країн перської затоки

Теоретичні основи соціально-економічного дослідження національної економіки як об'єкта країнознавчого дослідження. Поняття і основні риси національної економіки. Фактори і передумови розміщення продуктивних сил країни. Передумови та фактори соціально-економічного розвитку країн Перської затоки. Територія і економіко-географічне положення країн. Природно-ресурсний потенціал. Історико-географічні особливості розвитку країн. Населення і особливості розселення. Загальна характеристика господарства країн. Промисловість. Сільське господарство. Транспортна сфера. Сфера послуг. Зовнішньоекономічні зв'язки. Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку країн Перської затоки на рубежі століть.