Головна

Олімпійська хартія - основний правовий документ олімпійського спорту. Загальна структура міжнародної олімпійської системи

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Олімпійський рух ... 5
2. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ... 9
3. Міжнародні федерації (МСФ) ... 12
4. Національні олімпійські комітети (НОК) ... 14
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Олімпійська хартія - основний правовий документ олімпійського спорту. Загальна структура міжнародної олімпійської системи"

Реферат "Олімпійська хартія - основний правовий документ олімпійського спорту. Загальна структура міжнародної олімпійської системи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Олімпійська хартія - основний правовий документ олімпійського спорту. Загальна структура міжнародної олімпійської системи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Організація інтегрованого навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку.    Спрямованість особистості.    Бодібілдінг.    Ранкова гігієнічна гімнастика, її оздоровчий вплив на організм людини.    Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку.    Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею.    Соціально-політичні кризи в Україні.    Екологічна система.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційний обмін

Теоретичні засади дослідження інформаційного обміну на сучасному етапі. Інформація та її функції. Комунікація. Модель обміну інформацією за К. Шенноном. Семіотичні моделі комунікації. Психологічна складова обміну інформацією. Особливості обміну інформацією в управлінській діяльності. Елементи системи обміну інформацією в організації. Перешкоди на шляху ефективного обміну інформацією. Управлінська інформація і закономірності її руху. Особливості електронного обміну управлінською інформацією.