Головна

Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Іонізуюча радіація і стан здоров'я людини ... 4
2. Стан радіологічної ситуації на Волині та здоров'я людей ... 12
3. Аналіз радіоекологічного і медико-біологічного стану потерпілого населення Волинської області внаслідок аварії на ЧАЕС ... 14
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону"

Реферат "Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Принципи раціонального природокористування.    Етика туризму.    Гідність як надособистісна вартість.    Зміст та етапи десталінізації українського суспільства.    Україна в часи литовської, турецької і татарської колонізації.    Гумористичні твори Ярослава Гашека.    Українці в гарячих точках планети.    Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розпис по дереву

Теоретичні засади дослідження розпису по дереву. Традиції декоративного розпису на Україні. Особливості Петриківського художнього розпису. Технологічні особливості розпису по дереву. Особливості техніки виконання петриківського розпису. Елементи петриківського розпису. Приклади декоративного розпису.