Головна

Оперативне планування у волейболі

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Планування як функція управління і показники його ефективності ... 4
2. Середні цикли і мікроцикли ... 6
3. Побудова тренувальних занять ... 10
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Оперативне планування у волейболі"

Реферат "Оперативне планування у волейболі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Оперативне планування у волейболі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу.    Сучасні напрями психологічної науки.    Боротьба на європейському континенті. Види боротьби.    Раціональне харчування у спортсменів.    Вибір фізичних навантажень та їх енергетика.    Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств.    Характеристика осередків уражень, які виникають при застосування сучасної зброї.    Екологічне право України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційно-психологічна безпека особистості

Поняття інформаційно-психологічної безпеки особистості. Психофізіологічні аспекти маніпулювання свідомістю (інформаційні небезпеки особистості). Вплив деяких фізичних факторів інформаційного середовища. Звукові феномени. Світлові феномени. Вплив кольору. Комплексний психологічний і психофізіологічний вплив. Метод нейролінгвістичного програмування. Використання ефектів уваги. Перевантаження пам'яті в сполучені з прийомами НЛП - реклама. Комп'ютерні технології. Проблеми профілактики психологічного маніпулювання та контролю свідомості в молодіжному середовищі.