Головна

Операція "Вісла" та її наслідки

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Операція "Вісла" - трагічна сторінка історії України ХХ ст ... 5
2. Роль ОУН-УПА в операцій "Вісла" ... 8
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Операція "Вісла" та її наслідки"

Реферат "Операція "Вісла" та її наслідки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Операція "Вісла" та її наслідки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Світоглядна та антропологічна концепції українського романтизму.    Предметне значення логіки як науки.    Етапи історичного розвитку партій.    Сучасні концепції еліти.    Промова державного обвинувачувача.    Соціальні механізми регуляції девіантної поведінки в українському суспільстві.    Філософія середньовічної доби.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості соціалізації дитини в різних типах сімей

Теоретичні засади дослідження особливостей соціалізації дитини в різних типах сімей. Поняття соціалізації. Сім'я як середовище соціалізації дитини. Типологія сімей. Особливості соціалізації дитини в сім'ї. Аналіз особливостей соціальної роботи з різними типами сімей. Технології соціальної роботи з сім'ями різного типу. Методи і організаційні форми соціальної роботи з сім'ями різного типу. Методи роботи під час психологічного консультування. Техніки соціальної сімейної терапії.