Головна

Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Поняття здорового способу життя ... 4
2. Законодавство України щодо формування здорового способу життя ... 8
2.1. Загальні підходи до визначення політики сприяння здоров'ю та здоровому способу життя в законодавстві України ... 8
2.2. Законодавство України і проблема полегшення здорового вибору відносно харчування ... 11
2.3. Законодавство України і проблема полегшення здорового вибору щодо фізичних вправ ... 13
2.4. Законодавство України і проблема полегшення здорового вибору відносно сексуального життя ... 15
2.5. Законодавство України і проблема зменшення шкоди, що спричиняється алкоголем, речовинами, що зумовлюють залежність, та тютюном ... 16
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення"

Реферат "Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ділове спілкування як засіб управлінського впливу.    Дослідження динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди.    Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей.    Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях.    Сполучнотканинний масаж.    Внутрішній водний транспорт світу.    Екологія водних ресурсів.    Специфіка сільськогосподарського забруднення природного середовища.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Державна таємниця

Поняття державної таємниці. Основні поняття і загальні положення про державну таємницю. Порядок віднесення інформації до державної таємниці. Робота з інформаційними джерелами, які містять державну таємницю. Охорона державної таємниці. Контроль за додержанням вимог про державну таємницю. Відповідальність за порушення законодавства про державну таємницю.