Головна

Організація перевезення туристів залізничним транспортом

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Класифікація транспортних подорожей і транспортних засобів ... 4
2. Особливості обслуговування залізничним транспортом ... 8
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Організація перевезення туристів залізничним транспортом"

Реферат "Організація перевезення туристів залізничним транспортом" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Організація перевезення туристів залізничним транспортом", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Зв'язок юридичної етики з іншими науками.    Культура лінійно-стрічкової кераміки.    Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст..    Дитинство і юність Шевченка.    Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ.    Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели.    Нетрадиційні релігії ХХ ст..    Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Взаємозв'язок між темпераментом і емпатією

Теоретичні аспекти дослідження взаємозв'язку між типом темпераменту та емпатією. Визначення темпераменту. Розвиток поглядів на визначення темпераменту. Типи темпераментів. Екстраверти та інтроверти. Вікові особливості темпераменту. Взаємозв'язок емпатії і темпераменту. Поняття емпатії. Гендерні особливості емпативності. Емпатія як джерело справжнього альтруїзму. Гени і емпатія. Типи темпераменту і емпатія. Емпіричне дослідження взаємозв'язку типу темпераменту та емпатії. Аналіз першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.