Головна

Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. "Плавати раніше, ніж ходити" ... 4
2. Плавання в дошкільних установах ... 7
3. Плавання в загальноосвітній школі ... 7
4. Плавання в професійній школі ... 8
5. Плавання в дитячо-юнацьких спортивних школах ... 9
6. Заняття плаванням і водні процедури в групах здоров'я ... 10
7. Плавання в спортивно-оздоровчому таборі ... 10
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання"

Реферат "Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Право на освіту за кордоном.    Форми прояву психіки.    Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка.    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.    Аналіз основних курортів із захворюваннями легень.    Профілактика перевтоми.    Шляхи і способи підвищення стійкості роботи об'єктів.    Екологічні проблеми охорони ґрунтового покриву.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформація як товар

Теоретичні засади дослідження інформації як товару. Інформаційна сфера економіки та її структура. Класифікація інформаційних продуктів та інформаційних послуг. Особливості використання товару "інформація" на інформаційному ринку України. Спеціалізовані видання на ринку інформаційних послуг. Консалтингові послуги. Виставкова діяльність та телебачення. Бази даних як різновид інформаційних продуктів і послуг та їх класифікація.