Головна

Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Значення, завдання і організація роботи по фізичному вихованню учнів спеціальних медичних груп ... 4
2. Етапи реабілітації студентів у спеціальних медичних групах ... 7
3. Напрями професійно-прикладної фізичної підготовки ... 9
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп"

Реферат "Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття процесу навчання, його складові частини.    Творчість Платона і його значення для психологія.    Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка.    Рекомендації по здоровому способу життя.    Вікова динаміка розвитку м'язів.    Покази та протипокази до застосування технічних засобів при захворюваннях різних систем організму.    Характеристика світлового випромінювання ядерного вибуху, його вплив на людей і споруди.    Екологічний аудит і "зелені" технології.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформація як об'єкт захисту

Теоретичні засади дослідження інформації як об'єкту захисту. Інформація та її функції. Інформаційні ресурси: документування та використання інформації. Необхідність захисту інформації в галузі інформаційних процесів та інформації. Правові засади захисту окремих видів інформації. Законодавство у сфері інформації з обмеженим доступом: порівняльний аналіз. Організаційно-правове забезпечення захисту інформації про особу (персональних даних).