Головна

Основні етапи становлення і розвитку політології як науки

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Політична думка в ракурсі основних етапів світової історії ... 3
2. Основні етапи української політичної думки ... 9
Висновки ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Основні етапи становлення і розвитку політології як науки"

Реферат "Основні етапи становлення і розвитку політології як науки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Основні етапи становлення і розвитку політології як науки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Українські православні братства, їх діяльність і значення.    Соціальна теорія особистості.    Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку.    Вітаміни.    Київський університет 1834 року як один із перших класичних університетів України.    Спрямованість особистості.    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.    Самоконтроль при тренуванні футболістів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Шацькі озера та орієнтування на місцевості

Характеристика Шацьких озер і оцінка їх туристичного потенціалу. Загальна характеристика озер Шацької групи. Характеристика рекреаційного потенціалу Шацьких озер. Санаторні і лікувальні центри у зоні Шацьких озер. Перспектив розвитку туризму у зоні Шацьких озер. Орієнтування на місцевості. Поняття орієнтування на місцевості. Способи орієнтування на місцевості. Орієнтування за допомогою карти. Визначення сторін горизонту за компасом. Орієнтування за сонцем. Орієнтування за місяцем і годинником. Орієнтування за полярною зіркою. Орієнтування за місцевими предметами. Азимут і його визначення. Рух за азимутом. Обхід перешкод.