Головна

Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт"

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Загальні положення Закону України "Про фізичну культуру і спорт" ... 4
2. Сфери і напрями впровадження фізична культура ... 5
3. Спорт - особлива сфера фізкультурної діяльності ... 8
4. Державне управління у сфері фізична культура і спорту ... 13
5. Самоврядування у сфері фізична культура і спорту ... 16
6. Національна спортивна федерація ... 17
7. Фізкультурно-спортивні товариства ... 20
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт""

Реферат "Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт"" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт"", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Суть процесу самовиховання.    Шизофренія.    Вплив на організм активного способу життя.    Розиграш кубка чемпіонів країн Європи з футболу.    Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих.    Роль тренажерів у фізичній реабілітації.    Актуальні проблеми міжнародних відносин Словенії.    Екологія водних ресурсів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Методологія наукового дослідження документів

Теоретичні засади дослідження методології наукового дослідження документів. Поняття наукового дослідження та методологія дослідження. Фундаментальна, або філософська, методологія. Загальнонаукова методологія. Конкретнонаукова методологія. Методи і техніка дослідження. Методи аналізу узагальнених даних. Особливості традиційного методу аналізу документів. Зміст методу контент-аналізу документів. Методи аналітико-синтетичного опрацювання документів.