Головна

Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Основні райони самодіяльного туризму в Україні ... 4
1.1. Карпатський район самодіяльного туризму ... 4
1.2. Дніпровсько-Дністровський туристичний район ... 5
1.3. Кримсько-Одесько-Азовський туристичний регіон ... 6
2. Особливості районів самодіяльного туризму відповідно до його видів ... 11
2.1. Основні райони пішохідного туризму ... 11
2.2. Райони водного туризму ... 11
2.3. Райони лижного туризму ... 12
2.4. Райони вело- і автотуризму ... 12
2.5. Райони спелеотуризму ... 13
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів"

Реферат "Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Невербальне спілкування в суперечці.    Московські статті 1665 р. І. Брюховецького.    Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.).    Едда.    Українці в гарячих точках планети.    Політична культура суспiльства.    Нові релігії в Україні: поява, типологія, перспективи.    Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вивчення особистості в дошкільному віці

Проблема методів вивчення особистості дошкільників у психології. Розвиток особистості дошкільника. Засвоєння етичних норм. Емоційно-мотиваційна регуляція поведінки. Формування особистісних якостей у дитини-дошкільника. Психодіагностика особистісних якостей і міжособистісних відносин у дошкільників. Експериментальне вивчення методів дослідження особистості у дошкільному віці. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.