Головна

Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Нормативна і девіантна поведінка особистості в умовах соціалізації ... 4
2. Види девіацій серед молоді та людей середнього віку в Україні ... 7
2.1. Девіація та сексуальність ... 7
2.2. Злочинність як форма девіантної поведінки ... 13
2.3. Маргінальність як девіація ... 17
2.4. Суспільні девіації ... 18
2.5. Організаційні девіації ... 19
2.6. Неконвенційні переконання ... 21
Висновки ... 22
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні"

Реферат "Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Філософія середньовічної доби.    Мікроскопічна будова жіночої статевої системи.    Право на освіту за кордоном.    Шизофренія.    Вправи на гімнастичних приладах (вись).    Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей.    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.    Безпека руху.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сучасні інформаційні системи міжнародного бізнесу

Теоретичні засади дослідження сучасних інформаційних систем міжнародного бізнесу. Основні характеристики ринку електронної інформації. Міжнародний електронний обмін даними. Характеристика окремих елементів інформаційних систем міжнародного бізнесу. Міжнародна міжбанківська мережа SWIFT. Зарубіжні центри обробки баз даних. Інформаційні системи для мультинаціональних корпорацій. Міжнародна комп'ютерна мережа Internet. Міжнародні інформаційні системи технічного аналізу ринків. Інформаційна організація Рейтер (Reuters). Інформаційна система Доу-Джонс Tелерейт (Dow Jones Telerate). Інформаційна система Bloomberg. Інформаційна система Tenfore.