Головна

Особливості культури

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Культурологія як навчальна дисципліна: її філософський сенс ... 5
2. Сутність культури та основні культурологічні парадигми ... 8
3. Основні функції культури ... 11
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Особливості культури"

Реферат "Особливості культури" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Особливості культури", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сучасні тенденції в розвитку сучасної німецької мови.    Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи.    Неорелігії.    Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні.    Функції соціології права.    Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту.    Функціональна діагностика центральної нервової системи.    Психофізіологія як наука. Історія її розвитку. Зв'язок з іншими науками.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Якість населення

Теоретичні засади дослідження якості населення. Поняття населення. Види та функції. Аналіз категорії "якість населення". Характеристика показників якості населення. Народжуваність і смертність. Шлюбність і розлучуваність. Освітній та кваліфікаційний рівень. Рівень здоров'я. Показники якості населення в Україні.