Головна

Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Значення, завдання і організація роботи по фізичному вихованню учнів спеціальних медичних груп ... 4
2. Значення, завдання і організація роботи по фізичному вихованню студентів спеціальних медичних груп ... 6
3. Організація учбового процесу в школі ... 8
4. Принципи занять з учнями СМГ. Методи занять залежно від стану здоров'я ... 9
5. Методика викладання в СМГ ... 14
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику"

Реферат "Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.).    Як впливають на захисні реакції людини типи темпераменту.    Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла.    Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху.    Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області.    Сегментарно-рефлекторний масаж.    Внутрішній водний транспорт світу.    Екологія і тривалість життя: демографічні і соціальні проблеми.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Музейні документи

Поняття музеїв та музейних документних фондів. Визначення музеїв. Історичний та сучасний досвід музейної справи. Типи і профілі музеїв. Дослідження ролі музейних документів у системі документного фонду України. Наукове комплектування музеїв. Документальні матеріали українських істориків у фондах Сумського обласного краєзнавчого музею.