Головна

Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею

(реферат з фізіотерапії)

1. Пупкова грижа у дітей ... 3
2. Реабілітація дітей з пупковою грижею ... 4
2.1. Масаж ... 4
2.2. Купання дитини ... 6
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею"

Реферат "Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців.    Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни).    Застосування механотеапії при захворюваннях серцево-судинної системи.    Точковий масаж.    Внутрішній водний транспорт світу.    Екологія в авіаційній сфері.    Ресурсозбереження. Біоенергетика, її перспективи і розвиток.    Основні регіони проведення пішохідних туристичних походів.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Утилізація відходів хімічної промисловості

Короткий історичний огляд соціально-економічного розвитку технологій. Основні види відходів хімічної промисловості. Проблема утилізації відходів хімічної промисловості. Використання осадів стічних вод хімічної промисловості. Методи утилізації вуглецевовмісних відходів. Використані джерела.