Головна

Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст.

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. "Шістдесятники" ... 4
2. Поворот до неосталінізму ... 6
3. Дисиденти ... 9
4. Політична реакція на тлі "розрядки" ... 11
5. "Економна" економіка ... 14
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст."

Реферат "Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Стилі художньої культури (бароко, класицизм).    Проблемна ситуація.    Жіночі громадські організації в Україні та їх вплив на політичні процеси у державі.    Сучасні національні відносини в Україні.    Суддя в кримінальному процесі.    Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства.    Філософія Фіхте.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціально-педагогічна діяльність з підлітками, що мають наркотичну залежність

Теоретичні засади дослідження соціально-педагогічної діяльності з підлітками, що мають наркотичну залежність. Наркозалежність як форма девіантної поведінки. Причини розвитку наркоманії. Профілактика наркотизму як соціальна технологія. Аналіз особливостей соціально-педагогічної діяльності з підлітками, що мають наркотичну залежність. Методологія профілактики наркотизму. Соціально-педагогічна робота з батьками наркозалежних підлітків.