Головна

Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Епістемологічне осягненя Абсолюту ... 5
2. Духовно-практичне осягнення Абсолюту ... 7
Висновки ... 12
Список літератури ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку"

Реферат "Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Предмет і завдання історії стародавнього сходу.    Культура України у другій половині 17 століття.    Сучасна фантастична література.    Реферати та реферування.    Політичні відносини та їх види.    Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі.    Соціальна теорія особистості.    Середньовічна містика Майстера Екхарта.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розвиток в учнів психологічної готовності до подолання життєвих труднощів

Аналіз ідей розвитку психологічної готовності учнів до подолання життєвих труднощів в науковій літературі. Дослідження вченими-психологами особливостей молодшого шкільного віку. Навчання життя - ключове завдання сучасної освіти. Програма психологічної підготовки дітей до подолання життєвих труднощів. Психологічна готовність до подолання життєвих труднощів як психолого-педагогічна проблема. Діти з психологічними травмами (з неблагополучних сімей). Психологічний захист особистості. Кризові стани та критичні ситуації. Психологічна підтримка. Емпіричне дослідження рівня дитячої депресії і невротизації.