Головна

Охорона державної таємниці

(реферат з інформаційної діяльності)

Вступ ... 3
1. Поняття державної таємниці ... 4
1.1. Основні поняття і загальні положення про державну таємницю ... 4
1.2. Порядок віднесення інформації до державної таємниці ... 5
2. Відповідальність за порушення законодавства про державну таємницю ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Охорона державної таємниці"

Реферат "Охорона державної таємниці" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Охорона державної таємниці", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Українські політичні сили напередодні Першої Світової війни.    Валер'ян Підмогильний - майстер інтелектуально-психологічного письма.    Зовнішня політика Франції у 1920-1930-ті рр..    Національно-релігійне питання у політичному житті України.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Контингент населення, що підлягає реабілітації.    Суспільство і соціальні системи.    Формула конфлікту.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична реабілітація хворих при холециститі

Холецистит як захворювання органів системи травлення. Гострий холецистит. Клінічна картина та діагностика. Лікування. Холецистит хронічний. Етіологія, патогенез. Симптоми, протікання. Лікування. Клініко-фізіологічне обґрунтування застосування засобів фізичної реабілітації при хронічних захворюваннях печінки та жовчних шляхів. Засоби, форми і методи лікувальної фізкультури. Застосування масажу при хронічних захворюваннях печінки і жовчних шляхів. Фізична реабілітація при хронічному холециститі. Лікувальна фізкультура при хронічному холециститі. Лікувальна фізкультура в період ремісії хронічних захворювань печінки і жовчних шляхів. Методичні вказівки до застосування масажу. Самоконтроль.