Головна

Очищення стічних вод екстракцією

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Суть методу та умови його застосування ... 4
2. Основні способи екстракції ... 7
2.1. Екстракція з перехресним потоком ... 7
2.2. Ступінчасто-протитечійна екстракція ... 9
2.3. Безперервно-протитечійна екстракція ... 13
3. Методи регенерації екстрагенту ... 16
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Очищення стічних вод екстракцією"

Реферат "Очищення стічних вод екстракцією" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Очищення стічних вод екстракцією", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Природний фактор в етнокультурі українського народу.    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.    Ділове спілкування як науково-практична проблема управління.    Зовнішня і колоніальна політика Великобританії в кінці ХІХ на поч. ХХ ст..    Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради.    Дитинство і юність Шевченка.    Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет.    Політична система суспільства.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Танець модерн

Особливості сучасного хореографічного мистецтва. Сучасний танець, його види і стилі. Синтез різних хореографічних напрямків в сучасному хореографічному мистецтві. Особливості поширення і розвитку танцю модерн. Танець модерн як стиль сучасної хореографії. Сучасні школи танцю "модерн".