Головна

Папуаська історико-етнографічна область

(реферат з етнографії)

Вступ ... 3
1. Історико-культурне районування Австралії і Океанії ... 4
2. Народи Папуасії (Нової Гвінеї) ... 5
Висновки ... 17
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Папуаська історико-етнографічна область"

Реферат "Папуаська історико-етнографічна область" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Папуаська історико-етнографічна область", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціально-економічні чинники глобалізації.    Історія розвитку бібліографії.    Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати.    Росія у 1918-1939 роках.    Пам'ять в культурологічному освітленні.    Проблемна ситуація.    Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч.    Вплив церкви на політичні події в Україні.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Громадянське виховання старшокласників

Громадянство як суспільний інститут та його основні цінності. Становлення й утвердження інституту громадянства. Культура громадянства в сучасному світі. Громадянське виховання в загальноосвітні школі. Необхідність громадянського виховання в загальноосвітній школі. Основні теоретичні засади громадянського виховання. Виховання патріотизму старшокласників як складова громадянського виховання. Структура почуття патріотизму старшокласників. Шляхи та засоби виховання патріотизму юнаків і дівчат у позанавчальній виховній діяльності.