Головна

Перспективи реформування пенітенціарної системи

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Можливості реформування пенітенціарної системи ... 4
2. Соціальна робота з колишніми в'язнями ... 7
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Перспективи реформування пенітенціарної системи"

Реферат "Перспективи реформування пенітенціарної системи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Перспективи реформування пенітенціарної системи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Філософія як світоглядна система.    М'язи живота і грудей.    Суть процесу самовиховання.    Особистість спортсмена. Основні характеристики.    Гімнастика як олімпійський вид спорту.    Спортивний масаж та його види.    Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП.    Біопатогенні зони і здоров'я.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Європейські інформаційні служби на сучасному етапі

Теоретичні засади дослідження європейських інформаційних служб. Основні характеристики ринку електронної інформації. Особливості ринку інтерактивних послуг. Характеристика основних європейських інформаційних служб. Інформаційна організація Рейтер (Reuters). Інформаційна система Tenfore. Європейські центри обробки баз даних.