Головна

Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Різновиди травм ... 5
2. Перша допомога при травмах ... 9
3. Травми і тренування ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств"

Реферат "Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Змагання в єдиноборствах та правила змагань.    Структура побудови та напрямки діяльності держкоммолодьспорттуризму.    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.    Ультразвукова терапія.    Геополітичне суперництво.    Екологія водних ресурсів.    Світові екологічні кризи.    Правове регулювання готельної справи в Україні.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична підготовка юних волейболістів

Фізична підготовка юних волейболістів: значення та елементи. Основи методики фізичної підготовки юних волейболістів. Застосування рухливих ігор і естафет у підготовці волейболістів. Ігри та естафети, сприяючі розвитку швидкості і спритності. Ігри та естафети, сприяюча розвитку стрибучість. Ігри та естафети, сприяючі розвитку швидкісно-силової витривалості. Ігри та естафети, сприяючі розвитку точність рухів. Ігри та естафети, сприяючі розвитку відчуття простору і координації рухів. Акробатична підготовка волейболістів. Угрупування. Перекочування. Перекиди. Напівшпагати, шпагати і мости. Стійки. Падіння і кидки. Акробатичні стрибки. Педагогічний контроль за фізичною підготовленістю волейболістів.