Головна

Періодизація історії первісного суспільства

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Періодизація первісної історії ... 4
2. Еволюція людського співтовариства ... 9
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Періодизація історії первісного суспільства"

Реферат "Періодизація історії первісного суспільства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Періодизація історії первісного суспільства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сучасна українська культура.    Складні умовиводи (умовний силогізм).    Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка.    Українська ідея І. Франка.    Багаті як клас.    Соціоінженерна діяльність і прогнозування.    Філософія як світоглядна система.    Предмет, завдання, методи вивчення валеології.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Суїцид підлітків та молоді як прояв соціальної дезадаптації

Теоретичні засади дослідження суїциду підлітків та молоді, як прояву соціальної дезадаптації. Сутність поняття "дезадаптація людини". Характеристика підліткового суїциду. Причини суїцидальної поведінки. Особливості соціальної роботи щодо попередження суїцидальної поведінки серед підлітків. Конкретні методи психологічної профілактики та корекції суїцидальних тенденцій в учнівської молоді. Професійні науково-методичні заходи і підходи у профілактичній та корекційній роботі психологів із суїцидентами. Психолого-педагогічна система профілактики і корекції суїцидальної поведінки учнівської молоді.