Головна

Писемність та література стародавнього Китаю

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Писемність Стародавнього Китаю ... 4
2. Література Стародавнього Китаю ... 7
2.1. Загальна характеристика літератури Стародавнього Китаю ... 7
2.2. Творчість Цюй Юаня ... 9
2.3. Лірична поезія. Народні пісні Юефу ... 10
2.4. Стародавні вірші ... 11
Висновки ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Писемність та література стародавнього Китаю"

Реферат "Писемність та література стародавнього Китаю" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Писемність та література стародавнього Китаю", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Традиційні українські свята та подарунки.    Спростування та його види.    Конституційні основи розвитку політичної системи України.    Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі.    Виникнення та розвиток соціологічної науки.    Соціологія влади.    Філософські позиції І. Канта.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дiти вулицi

Психологічна характеристика "дітей вулиці". Соціальна феноменологія "дітей вулиці" в Україні. Типологiя соцiально дезадаптованої поведiнки дiтей з проблемних сiмей. Порушення стосунків дитини й дорослого як першоджерело соціальної дезадаптацiї. Батьківське оточення та ставлення до дітей як основа формування особистості. Батьки очима дітей (за результатами соціологічних досліджень). Конфлікт батьків та дітей як передумова "дітей вулиці". Психологiчнi фактори соціальної адаптації та соціально-педагогічний супровід "дітей вулиці". Дослідження становища "дітей вулиці" в Україні. Характеристика сімей "дітей вулиці". Характеристика життя "дітей вулиці". Характеристика життя дитини на вулиці. Термін перебування на вулиці. Види діяльності на вулиці. Життя на вулиці в групах. Робота на вулиці. Умови життя дітей на вулиці. Допомога дітям на вулиці.