Головна

Письменники-лікарі. Творчість і діяльність

(реферат з літератури)

Вступ ... 3
1. Лікарі-письменники еліта літературного жанру ... 4
2. Внесок лікарів-письменників в літературу ... 5
3. Життєві позиції лікарів-письменників ... .8
Висновок ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Письменники-лікарі. Творчість і діяльність"

Реферат "Письменники-лікарі. Творчість і діяльність" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Письменники-лікарі. Творчість і діяльність", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели.    Коран як історико-літературний пам'ятник.    Метод опитування.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.    Розлади зору і слуху.    Мовні і немовні рівні ділового спілкування.    Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальні проблеми в сім'ї

Сутність і види сімейних конфліктів. Види конфліктів. Причини подружніх конфліктів. Діагностика проблемних ситуацій в сім'ї. Основні технології соціальної роботи з сім'єю. Сутність соціальних технологій. Технології соціальної роботи з сім'єю.