Головна

Повстання Мазепи

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Україна і північна війна. Повстання І. Мазепи ... 5
2. Україна перед полтавською катастрофою ... 12
3. Полтавська катастрофа ... 18
4. Еміграція і смерть Івана Мазепи ... 20
Висновки ... 21
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Повстання Мазепи"

Реферат "Повстання Мазепи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Повстання Мазепи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Юлій Цезар - імператор і письменник.    Альтернативи НАТО в сучасному світі. Європейські оборонні структури.    Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч.    Функції опитування громадської думки.    Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток.    Соціологія освіти.    Відношення до праці.    Розлади зору і слуху.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Духовне формування особистості

Сутність духовності як галузі дослідження психології та соціальної педагогіки. Визначення поняття "особистість". Співвідношення понять "людина", "індивід", "індивідуальність" з поняттям "особистість". Поняття свідомості особистості. Душа людини як основа її духовного формування. Основні прояви духовності в житті людини. Творчість як прояв духовності особистості. Любов як прояв духовності. Віра в Бога як прояв духовності. Духовні переживання особистості як соціально-педагогічна проблема. Криза світогляду. Кохання як джерело духовних переживань. Кохання і ревнощі. Драма нерозділеного кохання. Драма покинутого. Соціально-педагогічна діяльність в конфесіях. Функції релігії в суспільстві. Християнські конфесії як суб'єкт соціально-педагогічної діяльності. Соціально-педагогічна діяльність в християнських конфесіях.