Головна

Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Склад і будова атмосфери ... 4
3. Динамічна рівновага складу атмосфери ... 8
4. Антропогенні впливи на атмосферу ... 12
5. Основні антропогенні забруднювачі атмосфери, їхні джерела і масштаби викидів ... 13
10. Охорона і раціональне використання атмосфери ... 15
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря"

Реферат "Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення.    Класифікації туризму.    Естетика бароко.    Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття.    Українські політичні сили напередодні Першої Світової війни.    Едда.    Франція: особливості членства в НАТО.    Політична система сучасного суспільства.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Форми і методи навчання на уроках образотворчого мистецтва

Поняття форм і методів навчання та їх застосування на уроках образотворчого мистецтва в початкових класах. Сутність і функції методів навчання. Загальна характеристика організаційних форм навчання. Аналіз змісту програми образотворчого мистецтва для 1-4 класів. Практика застосування форм і методів навчання на уроках образотворчого мистецтва в початкових класах. Зміст і методика проведення уроків-бесід про образотворче мистецтво у початкових класах. Організація сприймання естетичних явищ під час проведення екскурсій у природі. Дидактичні особливості інтегрованих уроків.