Головна

Політика радянської влади щодо релігії та церкви в Україні в 40-50-х роках ХХ ст.

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Українська специфіка післявоєнного розвитку православної церкви ... 4
2. Новий наступ влади на релігію ... 10
3. Формування законодавчої бази для гонінь на церкву ... 11
4. Інтенсифікація боротьби з релігією в 60-ті роки XX ст ... 12
5. Опозиційні настрої та православна богословська думка щодо співробітництва церкви і радянської держави ... 15
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політика радянської влади щодо релігії та церкви в Україні в 40-50-х роках ХХ ст."

Реферат "Політика радянської влади щодо релігії та церкви в Україні в 40-50-х роках ХХ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політика радянської влади щодо релігії та церкви в Україні в 40-50-х роках ХХ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Валер'ян Підмогильний - майстер інтелектуально-психологічного письма.    Дипломатичне листування. Проведення візитів.    Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей.    Буддизм і дзен-буддизм.    Загальні характеристики вибірки. Житлово-комунальне господарство. Діяльність органів місцевого самоврядування..    Соціологія релігії.    Класифікація видів конфліктів та їх характеристика.    Сальмонельоз.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Захист дитячої обдарованості

Діагностика дитячої обдарованості як проблема соціальної педагогіки та психології. Методичні рекомендації та тести психолого-педагогічного обстеження дітей з підвищеним рівнем здібностей. Принципи розробки учбових програм для обдарованих дітей. Сфера когнітивного розвитку. Сфера творчого розвитку. Сфера афективного розвитку. Розвиток обдарованості школярів (на прикладі досвіду Донеччини). Міждисциплінарний підхід до навчання обдарованих дітей. Розвиваюча програма навчання "обдарована дитина". Результати навчання по програмі "обдарована дитина". Методика дослідження. Результати дослідження.