Головна

Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р.

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Політичне становище в перші роки незалежності ... 4
2. Розстановка політичних сил після виборів 1994 р ... 7
3. Політична боротьба останніх років ХХ ст ... 10
4. Розстановка політичних сил в Україні напередодні президентських виборів 2004 року. "Помаранчева" революція ... 15
Висновки ... 23
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р."

Реферат "Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Внесок І. Франка в розвиток української культури.    Зовнішня політика Франції у 1920-1930-ті рр..    Національно-раціональне питання у політичному житті України.    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.    Історія соціології.    Соціологія розвитку суспільства.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.    Статеві клітини і запліднення.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Захист прав дитини в Україні

Поняття дитинства і значення його охорони. Поняття про особистість, її розвиток та формування. Роль спадковості, середовища й діяльності в розвитку особистості. Взаємозв'язок зовнішніх і внутрішніх умов розвитку. Національна політика України щодо захисту дитинства. Міжнародні правові акти щодо захисту прав дитини і їх вплив на законодавство України. Охорона дитинства згідно законодавства України. Основні засади Національної програми "Діти України". Мета, основні завдання програми. Основні напрями програми. Очікувані наслідки реалізації програми. Додаткові заходи в рамках Національної програми "Діти України" до 2005 року. Захист прав дитини як соціально-педагогічна проблема.