Головна

Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Зародження й утвердження сучасної політичної думки й політичної науки в Україні ... 4
2. Політична наука чи політологія? ... 8
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи"

Реферат "Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Багаті як клас.    Соціальні відносини і соціальна структура.    Середньовічна містика Майстера Екхарта.    Іридодіагностика.    Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу.    Шизофренія.    Гімнастика як олімпійський вид спорту.    Структура побудови та напрямки діяльності держкоммолодьспорттуризму.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування взаємовідносин в учнівському колективі

Теоретичні засади дослідження формування взаємовідносин в учнівському колективі. Сутність колективу та взаємовідносин в колективі. Соціально-психологічні проблеми колективу. Міжособистісні стосунки у колективі як показник психологічного клімату класного колективу. Формування позитивного психологічного мікроклімату класного колективу. Емпіричне дослідження. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.