Головна

Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Народжені хрущовською відлигою: Українські "дисиденти" або "шістдесятники" ... 5
2. Український політологічний ренесанс: пошуки шляхів і встановлення дороговказів ... 10
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи"

Реферат "Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політична наука в сучасній Україні, основні завдання, шлях розвитку та перспективи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток.    Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства.    Філософія екзистенціалізму.    медицини - найкраща професія у світі.    Професійні особливості мовної діяльності вчителя.    Принципи психологічної підготовки у волейболі.    Загальна характеристика третього періоду ігор олімпіад - 1952-1988 рр..    Сучасні підходи до організації фізичного виховання за місцем проживання.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив темпераменту на поведінку в конфліктних ситуаціях

Теоретичні основи вивчення проблеми особових детермінант конфліктної поведінки. Сучасний стан вивчення психології конфлікту. Стилі поведінки особи в конфліктній ситуації. Психологічні теорії темпераменту. Дослідження особливостей впливу темпераменту на поведінку в конфліктних ситуаціях. Індивідуально-психологічні особливості поведінки в конфлікті та роль темпераменту. Аналіз особливостей впливу темпераменту на поведінку в конфліктних ситуаціях.