Головна

Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Утопія як політичне явище сучасності ... 4
2. Політична ідеологія Томаса Мора ... 8
2.1. Біографія Т. Мора ... 8
2.2. Основні ідеї книги "Утопія" ... 9
2.3. Критика "Утопії" ... 10
3. Утопічні ідеї Томазо Кампанелла ... 11
Висновок ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели"

Реферат "Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Виникнення та розвиток соціологічної науки.    Соціальні відносини у сфері освіти.    Українська філософія 17-18 століття. Філософія Ф. Прокоповича і Г. Сковороди.    Кір.    Поняття процесу навчання, його складові частини.    Як впливають на захисні реакції людини типи темпераменту.    Дослідження динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди.    Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування інтелектуальної культури учнів початкових класів

Теоретичні засади дослідження формування інтелектуальної культури учнів початкових класів. Теоретичні основи дослідження інтелекту в психолого-педагогічній літературі. Загальна характеристика розумового розвитку молодшого школяра. Інтелектуальна культура мислення. Аналіз особливостей процесу формування інтелектуальної культури учнів початкових класів. Процес формування інтелектуальних вмінь і навичок у молодших школярів. Аналіз педагогічного досвіду з проблеми. Діагностична основа технології формування культури мислення (інтелектуальної культури) молодшого школяра.