Головна

Політичний портрет Е.Г. Макміллана

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Становище Великобританії в 50-60-х роках. Повернення консерваторів ... 5
2. Діяльність Гарольда Макміллана ... 9
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політичний портрет Е.Г. Макміллана"

Реферат "Політичний портрет Е.Г. Макміллана" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політичний портрет Е.Г. Макміллана", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Гумористичні твори Ярослава Гашека.    Міжнародні конференції як форма міжнародного співробітництва.    Національно-релігійне питання у політичному житті України.    Взаємовідносини церкви та держави щодо формування суспільної моралі в Україні.    Класифікація соціальних технологій.    Соціологія як наука про суспільство.    Поняття конфліктів у суспільстві.    Сучасне лікування глаукоми.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Робота з важковиховуваними дітьми

Вікові й індивідуальні особливості дисгармонійного розвитку особистості учнів. Соціально-педагогічна діяльність з дітьми девіантної поведінки. Профілактика проявів девіантної поведінки і вплив виховання на запобігання порушень.