Головна

Політичні лідери сучасної України

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Теоретичні основи політичного лідерства в сучасній політичній науці ... 4
2. Леонід Кучма та Віктор Ющенко: втрачені модернізаційні шанси чи пошук оптимальної моделі демократичного транзиту ... 9
3. Перспективи розвитку сучасних політичних сил в Україні ... 12
Висновки ... 22
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Політичні лідери сучасної України"

Реферат "Політичні лідери сучасної України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Політичні лідери сучасної України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Молодь як особлива соціальна група.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.    Відношення до праці.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Якості і риси успішного керівника.    Міжнародний рух "Спорт для всіх" та досвід організації оздоровчої діяльності в зарубіжних країнах.    Фізичні вправи під час вагітності.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діяльність референта по проведенню презентацій і прийомів

Теоретичні засади дослідження діяльності референта по проведенню презентацій і прийомів. Організація інформаційного обслуговування керівника. Роль референта в інформаційному обслуговуванні керівника. Посадові обов'язки та вимоги до посади референта у контексті діяльності організації. Аналіз особливостей діяльності референта по проведенню презентацій і прийомів. Особливості діяльності референта по проведенню презентацій. Особливості діяльності референта по проведенню прийомів.