Головна

Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
1. Традиційні методи і інтерактивні в чому різниця? ... 4
2. Творчі (проблемні) завдання ... 7
3. Робота в малих групах ... 7
4. Запрошення фахівців ... 10
5. Соціальні проекти ... 11
6. Інтерактивний виступ ... 12
7. Питання. Сократичний діалог ... 14
8. Ролеві ігри ... 15
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу"

Реферат "Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття активних, пасивних і інтерактивних методик. Вплив методик на освоєння навчального матеріалу", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації.    Безпека життєдіяльності і вітчизняні закони і кодекси.    Геополітичні інтереси і пріоритети Японії.    Екологія в авіаційній сфері.    Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення.    Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва.    Стратегія ведення переговорів.    Політика радянської влади щодо релігії та церкви в Україні в 40-50-х роках ХХ ст..   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Приклади і результати розгону

Приступаючи до розгону. Загальні принципи розгону. Процесори Intel. Процесори AMD. Вимоги до компонентів комп'ютера. Пам'ять. Пам'ять SDRAM. Пам'ять RDRAM. Відеокарта. Жорсткий диск. Параметри розгону процесора. Регулювання напруги ядра процесора.