Головна

Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Сутність і зміст процесу виховання ... 4
1.1. Процес виховання, його структура і рушійні сили ... 4
1.2. Мета і завдання виховання ... 6
2. Важковиховувані діти як педагогічна проблема ... 10
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти"

Реферат "Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття виховання. Соціально-педагогічні аспекти", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальні небезпеки алкоголізму і тютюнопаління.    Аналіз екологічної інформативності різних матеріалів космічної фотозйомки.    Механічні методи очистки стічних вод.    Західний економічний район.    Науково-дослідна та методична робота архівних установ.    Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький.    Столипінська аграрна реформа в Україні.    Внесок І. Франка в розвиток української культури.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екзистенційний дискурс у прозі альбера камю та в. шевчука

Гуманістично-методологічні параметри екзистенційної філософії. Проблема людини у філософії Альбера Камю. Основне питання філософії за А. Камю. Бунтівна людина. Елементи абсурду і бунту у творчості В. Шевчука. Передумови формування екзистенційного світогляду В. Шевчука. Підтекстовий викривальний пафос роману-притчі Валерія Шевчука "На полі смиренному." - розкриття сутності тоталітарного суспільства.