Головна

Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства

(реферат з соціології)

1. Освіта як соціальний інститут. Функції освіти в суспільстві ... 3
2. Роль освіти в житті суспільства ... 9
2.1. Освіта і соціалізація. Становлення школи ... 9
2.2. Функції школи. Роль учителя в навчанні ... 11
2.3. Мета освіти ... 13
3. Взаємозалежність освіти і суспільства ... 14
3.1. Суспільний лад і освіта ... 15
3.2. Стратегія освіти ... 20
4. Статус, предмет і об'єкт соціології освіти ... 22
Література ... 24

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства"

Реферат "Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Філософські позиції І. Канта.    Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики.    Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.).    Принципи психологічної підготовки у волейболі.    Дослідження динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди.    Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни).    Інфрачервоне випромінювання. Апарати. Покази. Протипокази. Методики застосування.    Допомога при утопленні.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Копіювання інформаційних матеріалів

Теоретичні засади дослідження копіювання інформаційних матеріалів. Суть поняття "документ". Комп'ютерна техніка та перспективи її розвитку. Інформаційні технології в діловодстві. Характеристика основних засобів копіювання інформаційних матеріалів. Засоби організаційної техніки для копіювання інформації. Сканери як пристрої копіювання інформації.