Головна

Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Поняття природокористування, його соціально-економічна суть і складові частини ... 4
2. Концептуальні засади сталого й екологобезпечного розвитку економіки ... 6
3. Необхідність екологізації міжнародних відносин і зовнішньоекономічного співробітництва ... 9
4. Стратегія ресурсо-екологічної безпеки соціально-економічного розвитку України ... 11
5. Макроекономічні аспекти ресурсо-екологічної безпеки ... 17
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища"

Реферат "Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Радіаційні чинники забруднення.    Любительські промисли.    Естетичне сприйняття.    Культура Галичини і Волині міжвоєнного періоду.    Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст..    Еквівалентність у перекладі. Типи еквівалентності.    Германські мови.    Політична система сучасного суспільства.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування виховного колективу

Учень в системі особистих взаємовідносин. Потреба в спілкуванні. Основні системи відносин в шкільних класах. Вплив колективу на формування учбової діяльності в початковій школі. Соціально-психологічна характеристика акту колективно-розподіленої учбової діяльності. Соціально-психологічна модель колективно-розподіленої НД при емпіричному узагальненні учбового матеріалу. Соціально-психологічна модель колективно-розподіленої НД при змістовному узагальненні учбового матеріалу. Формування колективу, його вплив на виховання особистості. Колектив і його види. Сутність, зміст, функції виховного колективу. Діалектика розвитку колективу. Чинники розвитку колективу. Учнівське самоврядування в школі та класі.