Головна

Поняття конфліктів у суспільстві

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Феномен конфлікту. Поняття конфлікту в суспільстві ... 3
2. Види суспільних конфліктів ... 6
2.1. Сутність економічного конфлікту ... 6
2.2. Сутність і поняття політичного конфлікту ... 9
2.3. Конфлікт культур і духовних цінностей ... 10
2.4. Етнонаціональні конфлікти ... 13
2.5. Юридичний конфлікт ... 15
2.6. Релігійні конфлікти ... 17
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття конфліктів у суспільстві"

Реферат "Поняття конфліктів у суспільстві" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття конфліктів у суспільстві", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Правила гри в баскетбол.    Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення.    Лікувальний масаж і його види.    Мета і завдання безпеки життєдіяльності.    Створення та діяльність СНД.    Ландшафтний заповідник "Прип'ять-Стохід".    Демографічні передумови розміщення продуктивних сил.    Національний архівний фонд.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізичні навантаження і оздоровчий ефект уроків фізкультури

Біохімічні зміни в окремих органах і тканинах при різних видах м'язової діяльності. Біохімія м'язів при втомленні. Динаміка біохімічних процесів у період відпочинку. Фізичний стан як основа програмування оздоровчого тренування. Вибір фізичних вправ у програмуванні оздоровчого тренування. Способи визначення раціональних обсягів рухової активності та нормування фізичного навантаження. Фізичний стан як основа програмування оздоровчого тренування. Методи контролю за оздоровчим ефектом занять. Методи первинного контролю в оздоровчому тренуванні. Методи оперативно-поточного контролю за оздоровчим ефектом занять. Особливості методики етапного контролю за оздоровчим ефектом занять. Самоконтроль рівня фізичного стану.