Головна

Поняття процесу навчання, його складові частини

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
1. Структура та організація процесу навчання ... 4
1.1. Основні функції та компоненти процесу навчання ... 4
1.2. Структура процесу навчання ... 5
1.3. Оптимізація процесу навчання ... 12
2. Закономірності та принципи навчання ... 14
2.1. Закономірності навчання ... 14
2.2. Принципи навчання ... 15
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття процесу навчання, його складові частини"

Реферат "Поняття процесу навчання, його складові частини" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття процесу навчання, його складові частини", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності).    Безпека руху.    Геополітичні тенденції.    Екологія водних ресурсів.    Радіаційні чинники забруднення.    Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму.    Техніка і технологічне ведення переговорів.    Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р..   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Пристрої порівняння

Робота операційного підсилювача при великих амплітудах вхідного сигналу. Однопороговий пристрій порівняння. Регенеративна схема порівняння. Інтегральні компаратори.