Головна

Поняття про організм і його фізіологічні функції

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Вивчення організму в історичній ретроспективі ... 4
2. Функціональна організація організму ... 7
3. Основні фізіологічні функції ... 8
4. Гомеостаз ... 10
5. Регуляція функцій в організмі ... 10
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Поняття про організм і його фізіологічні функції"

Реферат "Поняття про організм і його фізіологічні функції" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Поняття про організм і його фізіологічні функції", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Фітнес і здоров'я. Фізична підготовленість як основа здорового способу життя.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Засоби колективного захисту.    Російсько-білоруські відносини та конфлікти.    Законодавство про охорону тваринного світу.    Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики.    Туристично-рекреаційний потенціал Волинської області і перспективи його розвитку.    Українська національна революція середини 17 ст..   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Трансформаційні процеси в економіці країн балтії у зв'язку зі вступом до єс

Теоретико-методологічні аспекти дослідження трансформаційних процесів в економіці країни. Сутність ринкової трансформації в економіці країн пострадянського простору. Методи дослідження трансформаційного розвитку. Передумови та чинники розвитку трансформаційних процесів в країнах Балтії. Історико-географічний фактор розвитку Балтійських країн. Природно-ресурсний чинник. Соціально-економічні передумови. Трансформаційні процеси в країнах Балтії в зв'язку зі вступом до ЄС. Структурні зрушення в економіці Латвії. Диверсифікація господарської системи Естонії. Трансформація економіки Литви.